Hakkımızda

 

Uzun yıllar faaliyet gösterdiği eksantrik pres sektöründe 2002 yılında GERMAK markası ile üretim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde barındırıdğı uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda projelendirme, üretim, servis ve danışmanlıklarla müşterilerine profosyonel bir hizmet sunmaktadır.
Germak Makina geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, 30 tondan 1000 tona kadar eksantrik pres üretmektedir. Üretimini yaptığı 1000 ton, 800 ton ve 630 ton kapasiteli transfer presleri ve yüksek hızlı laminasyon presleri ile Türkiye genelinde konusunda uzman birkaç işletme arasına girmiştir.

Misyonumuz:
Gelişmiş ülkelerde, özellikle Avrupa'da üretilen enerji verimliliği yüksek transfer presleri ve yüksek hızlı laminasyon presleri ekonomik fiyatlarla Türkiye'de üreterek sanayicilerimizin yerli ürünlerimizi yine yerli makinalarımızla üretmesini sağlayarak ülkemizi dünyanın önemli "Enerji Verimli Sanayi Merkezleri" nden biri haline getirmek, aynı zamanda Türkiye’de ve dünya pazarlarında nitelikli pres üretiminde  GERMAK ‘ın global bir marka ve güç olmasını sağlamak hedefindeyiz. 
Vizyonumuz:
Müşteri odaklı sorumlu üretici yaklaşımı prensiplerine bağlı kalarak ürettiğimiz, yüksek kaliteli, yenilikçi, sürekli gelişen teknolojilere uyumlu, katma değeri yüksek pres çeşitlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarında en ideal çözüm ortağı haline gelmek. 
Belgelerimiz


 
      Yazıcı Dostu Sayfa
Ayrıntılı Bilgi Formu
Hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Ad Soyad
:  
Firma Adı
:  
E-Mail :  
Telefon
:  
Şehir
:  
Mesaj
:  
        
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder
Sayfayı arkadaşınıza göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.


Ad Soyad
:  
Ark. Adı
:  
Ark. E-Mail
:  
Mesaj
: